Článek tak trochu mimo mísu – trend instapes

V poslední době je internet nedílnou součástí našich životů. Sociální sítě získávají na oblíbenosti a lidé na nich tráví víc a víc času, což není zase úplně nejideálnější. Hodně oblíbenou sociální sítí je právě instagram, kde mám mimochodem svůj psí profil i já.

Mám ho z jednoho prostého důvodu. Panička mě z lásky neustále fotí, já se ji samozřejmě před foťáky nakrucuji a pózuji. Dříve tyto fotky sdílela na svém osobním instagramovém profilu, jenže já začala růst a množství fotek začalo růst spolu se mnou. Z paniččina účtu se najednou tak trochu stal účet přehlcený mnou. Chtělo to změnu!

Netrvalo dlouho a na instagramu se objevil nový účet, který byl vyhrazený speciálně mě. Bylo to už na čase. Příznivců, které fotky mě zajímaly, začalo neskutečně rychle přibývat. A teď už sdílím každodenní dobrodružství s pěknou smečkou.

Čím více lidí začalo můj profil navštěvovat, tím více jsme chtěly s paničkou něco důležitého předat, podělit se o zkušenosti, čas od času pobavit, sdílet to povedené ale i to nepovedené a komunikovat s ostatními pejskaři a jejich psy.

Jak si můžete v dnešní době všimnout, už hned po zadání slova „dog“ do vyhledávače na instagramu, vám vyjede nespočet instagramových profilů psů. Zdá se, že je to v poslední době u těch, co se psem žijí trendem, a spravování profilu psa už do našich životů prostě patří.

Mnozí nepejskaři si řeknou, že jsme naprosto praštění, ale takové množství psích insta profilů má i své plusy. V okolí si snadno najdete díky instagramu nějakého pejskařě a časem tak poznáte neskutečně moc nových a skvělých lidí. Také je instagram skvělým přehledem celou škálou plemen, od těch malých až po velká. O vzajemné motivaci ve výcviku a inspiraci založené na recenzích produktů od druhých, vůbec nemluvím. Je to zkrátka stejné jako v jakémkoliv zaměření.

Kromě psů už se na instagramu objevují profily i jiných domácích mazlíčků, jako jsou třeba kočky, králíci, lišky, ježci, papušci, potkani…no, zkrátka v dnešní době má profil už snad úplně každý.

To by bylo, abych v článku o instagramu, nezmínila svůj psí profil. Sledovat mě a mou paničku můžete na https://www.instagram.com/sunny_my_best_friend/.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů