Pohádkový psodzim

Haf! Trochu ten blog zanedbávám….konečně jsem ale zase našla chvilku, vám sem něco natlapkat.
Podzim je jedno z nejkrásnějších období. Miluju ty barvičky. Každý list je originál asi tak jako každý pes.

Jelikož jsem, jako správná borderka trošku blázen do lítajících předmětů ať už listí, sněhu, vody, trávy tak mám tyto tři upadané měsíce opravdu ráda. Po schovávačkách a váleníčku v listí vždy vypadám jako vánoční stromeček, ale co, alespoň je psina!

Panička, asi jako každá panička posedlá focením, neustále vymýšlí různé pózy před barevnými listy. Naštěstí mě tím nijak neobtěžuje, já pózuji ráda. Jen foťák je věčně vybitý.

Za svůj psí život už jsem také zjistila, že na podzim padají kaštany a žaludy. S těmihle plody ale nemám nějak skvělý vztah, nedají se jíst. Minulý rok jsme je sbíraly a donesly do místní školy, která je rok co rok odevzdává myslivcům pro hladová zvířátka. Letos jsme se k tomu zatím nedokopaly, tak snad to ještě stihneme napravit, než napadne sníh.

Jediné co mě možná na podzimu trochu mrzí, je brzké stmívání. Panička se ani nestihne vrátit ze školy a už je tma. Ale není to tak každý den, někdy se vrátí tak brzy, že si ani nestihnu po obědě pořádně odpočinout. Tma mi ale nějak psohromě nevadí. Skotačení v ní je o něco víc vzrušující než ve dne. Jen ta zima, ta by mohla trochu zmírnit. Ta představa, že za pár měsíců bude ještě hůř. Naháči, respekt! Jste skvělí, že se držíte! Ještěže vynalezli ty bundy pro psi.

A jak si užíváte psodzim, vy? Budu ráda když mi to natlapkáte do komentáře.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů