Milý psožíšku…

Už jste si taky otevřeli první okénka adventního kalendáře? Tuším, že ano! Ještě aby ne, prosinec už totiž převzal vládu za listopad.  Mrazivé dny, teď už máte psovolení nám nadělit sníh!

V tomto uštěkaném článku, bych se chtěla zmínit o přípravách na vánoční svátky… Každý si v dnešní době už od konce listopadu láme hlavu s tím, čím potěší své blízké. Jelikož má téměř každá druhá rodina pejska, tak bych vám chtěla sdělit, co si takoví pejsci přejí pod stromečkem vyčmuchat.

Každý správný pes sní o spoustě dobrot…. Představte si hromadu buřtíků, párečků, klobásek a třeba piškotků. Na vrchu týhle obří hromady je jako třešničkou na dortu stehýnko…No není to skvělá představa? Ale bohužel. Páníci by nebyli dvakrát šťastní, kdyby pod stromečkem objevili toto.

U většiny psů jsou hitem sušená masíčka. Na ně vám sem natlapkám rovnou několik tipů. Masíčka od Akinu, celá řada pamlsků Woolf nebo třeba Calibra Joy. Postřehla jsem, že nejchutnějšímí masíčky, určil můj mlsný jazýček  Jofi Snack. Ty vám můžu opravdu vřele doporučit! Mám ještě jednoho pamlskového favorita. Jde o „smradlavé“ dobrůtky od značky Mapes. (Tak by tyhle pochutinky nazvala moje panička.) Mozek mi nebere, co ji na tom smrdí…ta vábná vůně se nedá necítit. Zřejmě v tomhle směru nemá vkus.

Páníci, nezapomeňte, že hračkou nikdy neurazíte. I ta je vysněným dárkem spousty pejsků.  Já jsem si v poslední době oblíbila děrovaný míč JW. Při každém tréninku mě parádně motivuje plnit paničky povely. Já sama si od psožíška přeju nějakou hračku na principu přetahovadla. Slyšela jsem, že skvělé hračky vyrábí Pískací potvůrky či Pamlskový ráj (to můžu dosvědčit! Jejich hračky jsou užasné!). Novinkou v psím světě jsou taky produkty KIWI Walker. Už je seženete i na českých eshopech, co jsem tak koukala.

PS: Nebojte se, k závěru článku vám dám na vše odkazy.

Spousta páníčků taky shání různá vodítka a obojky. Mě letos panička hodlá taky nějaké pořídit. Krásné obojky s různými vzory vyrábí např. Hoaxx. Obojky od Woobojky jsou originální a šetrné k přírodě. Navíc vypadají skvělě. Taky jsem slyšela několik doporučení na obojky od Odog. Teď se přesuneme k vodítkům… panička si docela potrpí na elegantnějších kouskách, tak teď očekávejte závan půvabnosti. Vodítka od Dogsmile jsou u nás velkým favoritem stejně tak , jako překrásná vodítka Hound a nebo vodítka Brokivy.

Pokud jste spíše člověk, co nechce dárečky moc řešit a lítat po všech čertech celý advent, jsou nejlepší volbou krabičky plné překvapení. Vyrábí je například firma Dogsie, Spokojený pes a nebo Akinu.

U Akinu bych ještě chvíli zůstala. Na jejich eshopu mají spoustu novinek, týkajících se psí tématiky ale jsou to spíše dárkové předměty pro páníčky. Na jejich eshopu jsem zahlédla kalendáře, tašky, plecháčky a spoustu dalšího. Docela hezkým dárkem by byla i nějaká fotokniha s fotkami nás, jejich miláčků.

Uff… byla to makačka přenést mé myšlenky sem do tohohle článku. Já jen doufám, že jsem vám alepoň trochu poradila s klasickými vánočními trablemi. Rozhodně si z toho ale nedělějte hlavu. Vánoce nejsou jen o dárkách, ale především o prožití společných chvil se svými nejbližšími.

ODKAZY

Pamlsky: https://www.jofikrmiva.cz/pes/susena-masa-jofisnack https://www.jofikrmiva.cz/pes/susena-masa-jofisnack https://www.spokojenypes.cz/woolf-chicken-amp-cod-sushi-100-g/ https://www.spokojenypes.cz/calibra-joy-dog-classic-duck-strips-80-g/
 Hračky: https://obchod.dogfitness.cz/bezpecne-hracky/jw-derovany-mic/https://www.pamlskovyraj.cz/Hracky-c40_80_2.htm https://www.kiwiwalker.com/   https://www.piskacipotvurky.cz/Rejnok-c9_0_1.htm

Vodítka a obojky:  https://www.hoaxx.cz/obojky/  https://www.woobojky.cz/  https://odog.cz/64-obojky-pro-psy  https://hound.cz/  https://www.brokivy.cz/voditka/

Dárečky pro páníčky:  https://www.akinu.cz/pro-akinaky/  https://www.cewe.cz/cewe-fotokniha.html

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů