Mističko vař, krmivo prostři se!

Tento článek bude neobvyklý. S paničkou totiž shrneme všemožná krmiva, které jsme za tu dobu, co spolu ťapeme životem ozkoušely (Hafspektive krmiva, co jsem ozkoušela já. Možná se paničce občas pod čumák nějaká granulka dostala, ale odolala jí. Zkrátka mluvíme obě za mě.).

Jako malá jsem vyrůstala na mlíku od mámy, asi jako každý savec, a pak mě a mé sourozence začali krmit krmivem Royal Canin. Granulky to bývaly dobré, ale po přestěhování výrobny na kvalitě trochu ztratily.

Hned, co se mě ujala nová rodina, změnilo se mi bydlení, zahrada a dokonce i krmivo. Přešly jsme na granule značky Calibra, které nám doporučilo několik přátel.

V průběhu jednoho roku jsme objednávaly různé příchuťě a střídaly jsme všemožné směsi. Postupem času začala panička zase brousit a hledat něco nového, co by mé chuťové buňky uchvátilo ještě o pohárek víc.

Než se ale dokopala k tomu, nové granule objednat, předběhli nás zaměstnanci z Barking Heads a navázali jsme spolupráci. Přišel nám balíček na otestování a jelikož jsme hledaly vhodné granule, testovaly jsme opravdu pilně.

Barking Heads jsou výtečné. Jedinou nevýhodou je, že se u nás v kamenných obchodech pro mazlíčky moc sehnat nedají (je možné, že teď už je snadno koupíte ve své obci, doba jde přeci jen dál a věřím, že dobré krmivo je žádané). To se nám úplně nazamlouvalo a tak jsme vyzkoušely krmivo známé značky Carnilove, po kterém jsme už pokukovaly.

Přišel první balík Carnilovek a Sunnynčiny chuťové buňky byly o pohárek nadšenější. U tohoto krmiva zůstáváme i nadále, má nás neustále čím překvapovat, ať už novými příchuťemi nebo tvary jednotlivých granulí.

Nedávno nás také oslovila firma Haffit pohybující se na českém trhu s produkty pro mazlíčky přes dvacet pět let, kde si můžete granule sami nakombinovat a tak víte, co pejskovi sypete do misky. To mi přišlo úžasné a teď, když už mám možnost krmivo držet v ruce mi to přijde ještě úžasnější.

Haffit je jedno z krmiv skládajících se jedině ze surovin pro lidskou spotřebu. Nejsou to klasické granule, což se již na první pohled zdá výjimečné, ale jsou to čerstvě pečené polštářky plněné masem dle vašeho výběru. Produkt pochází z Čech a konkrétně je vyráběn v malém potravinářském provozu u Pardubic.

Možná vás tyto řádky taky tak uchvátily. Já už se olizuji od ucha k uchu. Haffit si můžete nakombinovat tak, jak chcete, je vždy čerstvý, vyvážený má jednoduché složení bez jakékoliv chemie, ale přesto se komfort suchých krmiv zachová. Také je poskytován se stoprocentní garancí peněz, takže kdyby nezachutnal, peníze budou bez problému vráceny.

Ke krmivu navíc dostanete i vlastní odměrku s vyznačenou vhodnou denní dávkou vašeho psa, kartu o správném dávkování, papír s popisem a složením a taky vám přijde krmivo rovnou se samolepkou vašeho pejska na krabici. Takže všichni, komu projde krabice rukama budou věďět, že si váš parťák náramně pochutná.

My máme teď příchuť Haffitu rýži s jehněčím masem uvnitř. Jehněčí má výjimečnou chuť a vůni a je výživově vysoce hodnotné. Rýže je zase dietní a psy je velmi dobře přijímána. Tahle kombinace nám přišla skvělá a já mohu potvrdit, že šmakují perfektně.

S krmivem na míru jsme nadmíru spokojené. Snadno ho spolknu a nezdržuji v trénování, voní snově (ani páníčkům nesmrdí jako třeba lahodné sušené vnitřnosti) a jsou tak akorát velké.

Na závěr článku pro vás mám malé překvapení, nejen (jako už klasicky) doprovodné video, ale i slevový kód!

Jde o slevový kód v hodnotě 200 Kč na krmivo Haffit, které rozhodně doporučujeme všemi deseti a taky všemi čtyřmi. Dá se totiž používat i jako pamlsky, je lehké, snadno stravitelné a pejsek ho tak může při trénování sníst víc. Navíc skvěle voní a psíci po něm jedou!

Teď už ale zpět k tomu kódu… Při objednávce Haffitu zadejte do okénka slevový kód „sunny200„, který vám umožní výše zmíněnou slevu a vy budete mít krmivo o několik stovek levnější. Tak vzhůru do toho!

Pozn.: kód se aktivuje většinou každé dva měsíce, sledujte instagram 😀


Pokud máte zájem shlédněte i video věnované právě tomuto krmivu. K závěru je hned několik záběrů s dalšími psími degustátory. Z x ochutnávačů se všichni shodli a po polštářcích se jen zaprášilo.


Pokud se do objednávky vrhnete a doprovází vás nějaká otázka, klidně napište mě nebo položte dotaz přímo na stránkách www.haffit.cz a případně se zeptejte na to, co vás zajímá.

Na stránkách www.haffit.cz najdete ještě spoustu dalších informací, referencí a zajímavostí o krmivu. Čerpat můžete samozřejmě i z haffiťáckých sociálních sítí:

Facebook

Instagram

No, tak to bychom měli… já už slyším dole šustit pytel granulí, brzy bude čas večeře. Letím. Mějte se a nezapomínejte, že láska prochází žaludkem, proto se snažte jíst jen to, co je dle všich preferencí kvalitou, ať si nezaděláte na problémy.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů